Ријана ја прошета најмалата чантичка на светот (ФОТО)

А за што воопшто служи?!

Ријана со сосема едноставен детаљ – чантичка, која неодамна ја носеше за време на аеродромот во Њујорк, се најде на речиси сите модни портали.

Облечена во сосема едноставни црни тренерки, популарната пејачка се појави со преслатко жолто чантиче во рацете.

 

 

View this post on Instagram

 

Riri arrived in NYC👀🔥 @badgalriri ❤️ #rihanna #rihannanavy #navyordie #newyork

A post shared by It’s Andrea🎈 (@_itsfentybitch) on

Микро-чантичето, кое не собира речиси ништо, дефинитивно стана нов моден хит!

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време