Познати дами во иста облека: На која подобро ѝ прилега? (ФОТО)

Кошмарот на секоја жена

Познато е дека поголемиот број жени се вознемируваат кога на исто место, во исто време, ќе се појават во идентична тоалета.

Со истиот проблем се соочуваат и познатите дами, кои, иако покажуваат рамнодушност, свесни дека нивниот моден избор ќе биде објавен во медиумите и ќе биде подложен на безброј коментари.

Еве некои од познатите личности што се појавија во идентични тиалети, па сами проценете на која подобро и’ прилега…

Фото: Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време