Позната моделка ѝ ги „украде“ мечињата на Јелена Карлеуша (ФОТО)

Што мислите вие, на која подобро ѝ прилегаат?

Јелена Карлеуша (42) неодамна беше на одмор во Турција, од каде што објави фотографија во бикини што привлекоа посебно внимание…

Дали се сечавате на оние мали сини мечиња, кои одвај ги покриваа интимните делови на поп-пејачката? Ако не се сеќавате, да ве потсетиме:

 

 

View this post on Instagram

 

Pigtail party 🎉

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Оваа фотографија ги воодушеви следбениците на популарната пејачка, но и странските ѕвезди…

Една од нив одлучи да ги „украде“ мечињата на Јелена. Станува збор за британската плуз-сајз моделка Деми Роуз, а на која дама подобро ѝ прилегаат, проценете сами:

 

 

View this post on Instagram

 

Waifu laifu 💎

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време