Поради овој фустан, сите погледи вперени во Јелена Карлеуша (ФОТО)

Секогаш во центарот на вниманието

Каде и да се појави, сите погледи се вперени во популарната пејачка Јелена Карлеуша, а има и зошто!

Имено, поп-дивата се појави на едно белградско отворање во ултракраток зелен фустан кој, како и обично, го искомбинира со сите други модни детали – овој пат одбра голема чанта во форма на ладало.

Градите без градник ѝ беа во преден план, особено поради дупките во фустанот, а во некои моменти можеше да се види и малку повеќе …

Јелена беше расположена и занесена во својот изглед, а поради стајлингот повторно се најде во центарот на вниманието.

Фото: Инстаграм

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време