Пинк мантил и совршени сандали: Северина повторно ги привлече погледите кон себе (фото)

На дружбата со новинарите се појави во спектакуларно издание: пинк фустан-мантил, сандали со високи потпетици со интересни детали, а модната приказна ја заокружи со пинк чанта.

Пејачката и овој пат беше во друштво со сопругот Игор Којиќ.

 

фото: Ata/Instagram

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време