Пејачката во дегутантно издание: Чист пример како една трудница не треба да се облекува!

Што ли си мислела...

Модните експерти се згрозени што Кејти, позната по својот откачен вкус за мода, овој пат потполно погрешила!

Кејти Пери (35) деновиве настапува во Австралија, а часовите пред настапот ги користи за да се фотографира. Па така, била видена во неонски, прекраток фустан, кој одвај достигнувал до средината на бутовите.

Краткиот фустан со долги паф-ракави е дело на модната куќа „Валентино“, а пејачката го искомбинирала со тиркизно сини патики.

Модните експерти се згрозени што Кејти, позната по својот откачен вкус за мода, овој пат потполно погрешила!

Инаку, пејачката долго време ја криела бременоста, за со промоцијата на новиот албум да ги соопшти и среќните вести: ќе се породи налето!

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време