Ова е стајлингот на Јелена Карлеуша за кој зборуваат сите (ФОТО)

Јелена Карлеуша а ла Мини Маус

Фото: Инстаграм

Јелена Карлеуша вчеравечер првпат настапи во Белград по смртта на мајка си Дивна Карлеуша. Поп-пејачката пристигна еден час пред концертот придружувана од страна на своето обезбедување, во розово издание од глава до петици. Она што особено им го привлече вниманието на многубројните гости беа ушите на Мини Маус што Јелена ги носеше во почеток на настапот.

 

 

View this post on Instagram

 

💗💗 @karleusastar #jelenakarleusa #karleusastar #karleusa #jk #diva

A post shared by diva__jk (@diva__jk) on

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време