Немало полоши фустани на доделувањето на наградите „греми“: Официјално е! Оваа година ѕвездите го изгубија вкусот за мода!

Што ли беше тоа мода...

На доделувањето награди „Греми“ се појавија некои од најлошите изданија на познатите музички ѕвезди

Во неделата во Лос Анџелес се одржа 63. доделување на наградите „Греми“, една од најважните манифестации за музичката индустрија.

Покрај информациите кој освоил награда, од пресудно значење беше и тоа како се облекле музичките ѕвезди.

Се чини дека токму оваа манифестација беше повод за некои од најлошите модни комбинација во историјата на наградите „Греми“.

Талентираната Били Ајлиш изгледа се разбира само во музика, додека со модата е скарана.

И овој пат, покрај сите жени, најголемо внимание привлече Хари Стајлс облекувајќи нешто што личи на стајлинг на поднапиена жена во средни години по повод новогодишната ноќ.

Што мислите вие? Која ѕвезда е најлошо облечена? Погледнете ја галеријата и донесете пресуда!

Да се немало „усул“: Овие познати дами беа прогласени за вулгарни од критичарите (ФОТО)
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време