Нејзе се’ и’ стои совршено: Емили Ратајковски во комбинезон што малкумина би се осмелиле да го облечат!

Храбро!

За да облечете ваков модел, потребно е многу храброст

Манекенката Емили Ратајковски обожава да ги радува своите следбеници со фотографии во провокативни изданија. Таа уште еднаш ја покажала својата совршена фигура во бел комбинезон и докажала дека може да носи се’ што ќе посака.

View this post on Instagram

@inamoratawoman CATSUITS. Available now.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Комбинезоните се актуелни оваа есен, како и белата боја. За ваков модел мора да бидете во топ форма, бидејќи кројот што ја следи линијата на телото ќе ги истакне сите недостатоци, особено кога е во бела боја. Меѓутоа, Емили нема проблем со килограмите, па ваквиот комбинезон и’ стои маестрално.

Дали би се осмелиле да облечете ваков модел?

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време