Не се сликала за да не ја засени родената сестра на венчавката: Објавила фотографии дури откако поминала свадбата!

Како ви се допаѓа?

Венчавката на Кортни Кардашијан и Травис Баркер е настан за којшто сé уште се зборува

Дали е дозволено да се засени родената сестра на нејзината венчавка? Секако дека не! А тоа го знаела и Клои Кардашијан која го привлекла вниманието на присутните за време на овој голем настан.

Со оглед на тоа што го довела своето тело до перфекција, Клои изгледала спектакуларно сите три вечери во Италија.

Средната сестра од Кардашијанките за оваа пригода носела фустани со потпис на „Долче и Габана“, додека на главата носела тијара со сончогледи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Khloé Kardashian (@khloekardashian)

Дури откако си дошла дома, по венчавката на сестра ѝ, Клои објавила три фотографии во спектакуларен фустан со црвени срца.

„Ти си божица“, биле некои од коментарите за нејзиниот изглед.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Khloé Kardashian (@khloekardashian)

„Тијарата и фустанот на ‘Долче и Габана’ направија да се чувствуваме како принцеза“, напишала таа, а сите се согласиле дека изгледа неверојатно.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Khloé Kardashian (@khloekardashian)


Како ви се допаѓа изгледот на Клои Кардашијан?

Сестрите Кардашијан внесоа немир во Портофино: Кортни шета како готик-невеста, а Ким Кардашијан – БОСА! (ФОТО)
Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време