Наташа Беквалац откако се врати на сцената се облекува беспрекорно

Моден предизвик

Откако се врати на музичката сцена по паузата поради бременоста и породувањето, а потоа, за жал, и поради траумата во приватниот живот, Наташа Беквалац изгледа најдобро досега, тврдат нејзините обожаватели.

Никогаш не се облекувала подобро; Стајлингот и’ е беспрекорен“, се само дел од позитивните коментари за сметка на нејзиниот изглед, за кој се грижи нејзината помлада сестра, стилистката Кристина Беквалац. Дали се согласувате и вие?

 

 

View this post on Instagram

 

🎥🎥🎥

A post shared by Kristina Bekvalac (@kristinabekvalac) on

 

View this post on Instagram

 

Style by ME🍭 MUA @nenailic HAIR @aleksandargligorievski_hair … Total look @booutiquechic Sunglasses @d_i_o_p_t_a

A post shared by Kristina Bekvalac (@kristinabekvalac) on

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време