Најпознатата блогерка уловена без грам шминка на лицето (ФОТО)

Ни Оливија Палермо не е секогаш гламурозна

Познатата модна блогерка Оливија Палермо ги изненади сите со своето издание на улиците во Њујорк.

Позната по тоа што го „спојува неспоивото“, на блогерката многумина и’ забележаа овој пат поради тоа што се појавила во јавност без грам шминка на лицето.

Фото: Profimedia
Фото: Profimedia

Косата и’ беше заврзана во низок кок, а многумина не ја препознаа во ова „недотерано“ издание.

За потсетување, Оливија е од 2014 година во среќен брак со маркантниот германски манекен Јоханес Хуебло.

Olivia Palermo Wedding Pictures

Извор: Glossy.rs

Фото: Profimedia, Glossy.rs

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време