Најлошите изданија на познатите дами: Вака ли се оди на плажа?! (ФОТО)

Дефинитивно потфрлија со стајлингот

И покрај тоа што се славни, богати и имаат армија од стилисти и советници кога станува збор за нивниот изглед, познатите дами неретко прават утки кои тешко можат да им се простат.

Овој пат ви ги претставуваме славните дами што потфрлија со стајлингот за на плажа:

Софија Вергара – сандали на платформа

 

slavni-dami-koi-potfrlija-so-stajlingot-za-na-plazha-visoki-potpetici-bikini-kako-pozajmeni-02.jpg

Лејди Гага – високи потпетици, светкави бикини со синџирчиња и што уште не, едноставно претерано!

slavni-dami-koi-potfrlija-so-stajlingot-za-na-plazha-visoki-potpetici-bikini-kako-pozajmeni-03.jpg

Лизо – шарени крзнени бикини не се баш добар избор за покрај вода…

slavni-dami-koi-potfrlija-so-stajlingot-za-na-plazha-visoki-potpetici-bikini-kako-pozajmeni-04.jpg

Кортни Кардашијан – постои тренд да се гледа долниот дел од градите, но ова е претерано, изгледа како да ги позајмила бикините од некого.

slavni-dami-koi-potfrlija-so-stajlingot-za-na-plazha-visoki-potpetici-bikini-kako-pozajmeni-06.jpg

Камерон Дијаз – ролка и долги ракави, малку пренапорно за на плажа.

slavni-dami-koi-potfrlija-so-stajlingot-za-na-plazha-visoki-potpetici-bikini-kako-pozajmeni-07.jpg

Серена Вилијамс – не е баш најудобниот костим за капење, зарем не?

slavni-dami-koi-potfrlija-so-stajlingot-za-na-plazha-visoki-potpetici-bikini-kako-pozajmeni-08.jpg

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време