Нај(о)зборуваното издание на Емили Ратајковски (ФОТО)

Нам ни е океј, а вам?

Популарната британска моделка и креаторка на долна облека, Емили Ратајковски на забавата на „Венити фер“, која се одржа по завршувањето на церемонијата на доделувањето на „оскарите“, се појави во провокативно издание, кое крена голем прав во јавноста.

Една од најзгодните манекенки за оваа пригода избра бела креација од два дела – „сиромашен“ топ и долго здолниште, кои ги откриваа нејзините совршени стомачни мускули.

 

 

View this post on Instagram

 

Custom @inamoratawoman x @christyrillingstudio for @vanityfair

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Многумина коментираат дека ова издание на Емили не е соодветно за гламурозен настан каков што е афтер-партито на „Венити фер“.

 

View this post on Instagram

 

Custom Inamorata for Oscars 2020

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време