Моден дебакл на Клои Кардашијан (ФОТО)

Грешка во „чекори“

Фестивалот Коачела минатиот викенд собра голем број познати личности, меѓу кои се најдоа и членовите на славното семејство Кардашијан-Џенер. Популарните сестри се појавија во неделата, но едната ги разочара обожавателите со модниот избор.

Имено, иако сестрите за оваа пригода избраа едноставни фустани кои се модерни оваа сезона, Клои одлучи со елегантната тоалета да искомбинира кафени тимберленд-чизми – нешто што нејзините следбеници не и’ го простија.

Клои Кардашијан нема вкус“, е само еден од негативните коментари на сметка на нејзиниот изглед. Што мислите вие?

 

Извор: Стори. рс

Фото: Твитер

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време