Лила Филиповска VS Јелена Карлеуша: На која подобро ѝ прилегаат?

Моден предизвик

Нашата популарна водителка Лила Филиповска во новата година зачекори со десна нога и со нов чифт чевли од модната куќа „Гучи“, кои премиерно ги носеше на една промоција неколку месеци подоцна.

Истиот модел, но во друга боја го облече и Јелена Карлеуша за снимањето на „Гранд-ѕвезди“, а која од познатите дами подобро ги искомбинирала, проценете сами:

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време