Леопард од глава до петици: Јелена Карлеуша го „растопи“ снегот на Копаоник за време на настапот (ФОТО+ВИДЕО)

Сценско лудило

Јелена Карлеуша веќе традиционално пред Нова година настапува на Копаоник, а сите што имаа можност да присуствуваат на нејзиното сценско „лудило“, имаат само пофални зборови, бидејќи станува збор за доживување што се памети, а снего се „топи“ од количеството енергија!

Во леопардест дезен од глава до петици, на високи потпетици, Јелена Карлеуша пред публиката отпеа дел од своите најголеми хитови, а танчарките, одличната бина и расположената публика придонесоа настапот да изгледа светски.

 

 

View this post on Instagram

 

About last night/Kopaonik mountain Love my @niniawomen leopard look

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Фото: Инстаграм, ATA Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време