Латино-дивата се стегнала во проблематични хеланки: Спортско издание што не ѝ ласка ни на совршената фигура!

Моден предизвик

Американската актерка и пејачка уловена на улица

Откако одекна веста за обновената романса Џенифер Лопез (51) и Бен Афлек (48), папараците го следат секој чекор на латино-дивата.

Познато е дека актерката и пејачката секојдневно поминува многу време во вежбалница, што се гледа и од нејзината беспрекорна фигура. Сега била фотографирана во друштво на својот менаџер Бени Медина на пат до вежбалницата, а нејзиното издание привлекло големо внимание.

Како и секогаш, латино-дивата одбрала хеланки и маица за вежбање, што е веројатно најудобната комбинација.

Но моделот на хеланки што го одбрала воопшто не е привлечен за носење поради металик отсјајот, бидејќи во него женската фигура не изгледа цврсто.

Повеќето спортски модели се направени за визуелно зацврстување на фигурата и подигнување на задникот и затоа жените ги претпочитаат нив наместо моделот што го одбрала Џеј Ло.

Што мислите вие за овие хеланки?

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време