Кожата ѝ ја покриваат 30.000 кристали: Кога се појави на настанот, пејачката никој не ја препозна! (ФОТО/ВИДЕО)

Ексценртичност на куб!

Ексцентричната пејачка и раперка Доџ Кат се појави на модната недела во Париз во (благо кажано) необична креација.

Од глава до петици, оваа дама доминираше во црвено, поточно во 30.000 кристали сваровски, а присутните, на почетокот, не знаеја која е таа.

Креакцијата се состои од сатенски корсет и прекрасно здолниште со мониста и чизми до колена.

Кристалите се рачно вметнати на ткаенината која ја следеше линијата на телото на раперката, а на социјалните мрежи веќе се расправа дали ова е модно промашување или апсолутен хит на годината.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Schiaparelli (@schiaparelli)

Фото: Инстаграм

Прочитајте и

Убавина и Здравје користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Ќе претпоставиме дека сте во ред со ова, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Дознај повеќе