Копија на оригиналот: На која поубаво ѝ стои?

Познатите дами во исти тоалети

Изгледа дека ни најдобрата копија не е подобра од оригиналот. Но кој е оригиналот во овие случаи?

1 Џенифер Лопез или Девон Виндсор?

2 Кејт Босфорт или Ана Кендрик?

3 Дру Баримор или Кејт Мидлтон?

4 Меган Маркл или Џенифер Гарнер?

5 Селена Гомез или Ирина Шајк?

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време