Кога Џенифер Лопез оди да вежба, носи чанта… од крокодилска кожа! (ФОТО)

Вредна 82.000 долари!

Голема е веројатноста Џенифер Лопез повторно да ги разлути активистите за заштита на правата на животните, овој пат поради својата чанта изработена од крокодилска кожа, која популарната актерка и пејачка ја избра за тренингот во теретана.

djej-lo-odi-na-vezhbanje-so-chanta-od-krokodilska-kozha-od-82-000-evra-01.jpg

Имено, Џеј Ло и свршеникот Алекс Родригез пристигна со приватен авион во Мајами, каде што бившиот бејзбол-играч отвори теретана, а неговата сакана отиде да повежба. Облечена во спортска облека, патики и со заштитна маса на лицето, 51-годишната холивудска ѕвезда искомбинира чанта од брендот „ерме“ вредна  82.000 евра. Океј, јасно ни е дека цената не е проблем кога станува збор за неа, но зошто токму оваа чанта со овој стајлинг – не ни е јасно. А вам?

Фото: Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време