Класичните црни панталони во 25 модерни деловни комбинации

 

Со висок крој и популарниот цигара крој, гардеробата ја збогативме  и со моделите со широки и ѕвонасти ногавици, со што нашето подготвување за на работа стана многу побрзо. Црните панталони во почетокот го прават креирањето на стилските формули многу едноставни, бидејќи со секоја нијанса прават совршен спој, а со раскошна текстура на плетива или блуза создаваат ефектен изглед.

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време