Ким Кардашијан доминира: Мал црн фустан за прославата на годишнината од бракот

NEW YORK, NY - MAY 07: Kim Kardashian attends the Heavenly Bodies: Fashion & The Catholic Imagination Costume Institute Gala at The Metropolitan Museum of Art on May 7, 2018 in New York City. (Photo by Neilson Barnard/Getty Images)

 

View this post on Instagram

Merry Christmas 🎄

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

На денот на нивната годишнина од бракот Ким ја обележа со фотографија од нивната венчавка и емотивни зборови кои ги упати на сопругот.

View this post on Instagram

5 years ago today I married my best friend. ✨

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Пред пет години се венчав со најдобриот пријател – напиша Ким

Овој важен ден двајцата го прославија на романтична вечера во еден италијански ресторан во Санта Моника, а Ким за таа пригода облече мал црн фустан кој беспрекорно и одогвараше на нејзината фигура и сандали со каиши кои се апсолутен хит сезонава.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време