Јелена Карлеуша со фантомка на главата предизвика хаос во Швајцарија: „Работи, ку*ко!“ (ФОТО)

Повторно шокира

Јелена Карлеуша минатиот викенд настапи во Швајцарија, каде што освен за одличната атмосфера што ја направи во клубот, се зборува и за стајлингот на популарната пејачка.

Имено, пејачката за настапот во странство облече брендиран топ, кој го искомбинира со панталони и ракавици од латекс, а, се разбира, на нозете избра високи потпетици.

Преку лицето, контроверзната дива „навлече“ фантомка, со отвор на очите и устата.

Одиме! Работи, ку*ко“, порача пејачката на својот инстаграм-профил, непосредно пред излегувањето на сцената.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Фото: Инстаграм

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време
X