Јелена Карлеуша се појави во јавноста како „версаче-ѕвезда“ (ФОТО+ВИДЕО)

И тоа морска!

Дали ви се допаѓа стајлингот на пејачката?

Јелена Карлеуша се врати од одморот во Дубаи, каде што замина со ќерките Атина и Ника, и од каде редовно ги информираше своите многуројни следбеници на социјалните мрежи како си поминува.

По враќањето во српската престолнина, поп-пејачката ги израмни сметките со својата долгогодишна пријателка и колешка Марија Шерифовиќ, така што повторно се блиски другарки, а бидејќи слегна и правот по дисквалификацијата на Вања Кнежевиќ од музичкиот натпревар „Гранд-ѕвезди“, ЈК се врати во црвеното столче, облечена во хеланки и градник на „Версаче“, најверојатно купени во Дубаи. Текстот продолжува по огласот…

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)


Како и секогаш, пред студиото на Кошутњак ја пречекаа насобраните новинари и фоторепортери, на кои Карлеуша им позираше додека чекореше, професионално, што би се рекло…

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Дали ви се допаѓа овој моден избор на популарната пејачка?

View Results

Loading ... Loading ...

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Фото и видео: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време