Јелена Карлеуша полугола и на високи потпетици на снег и мраз… и студ (ВИДЕО)

Дали вие би се осмелиле вака?

Фото: Душан Петровиќ за „Стори“

И да врне и да вее, и ветер да коси, тоа за Јелена Карлеуша ништо не е, таа високи потпетици носи! И ултракратко фустанче, со голо стомаче и со процепи на градите…

Ете, така отприлика изгледаше стајлингот на поп-дивата за снимањето на новиот круг емиси на популарниот музички натпревар „Гранд-ѕвезди“.

А како изгледаше Јеца по одморот на Копаоник, проценете сами:

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @tvojatrauma

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @tvojatrauma

Па, драги дами, дали вие би се осмелиле вака да прошетате по студов?

 

Фото и видео: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време