Јелена Карлеуша од госпоѓа до развратница (ФОТО)

Во кое издание повеќе ви се допаѓа?

Јелена Карлеуша последниве денови им се посвети на објавите посветени на брендот за облека што го рекламира, па така ја видовме затворена „до грло“ во бела блуза со карнер и фармерки…

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

… и максимално провокативна и предизвикувачка во жежок, црвен фустан со безобразен изрез на бујните гради.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

А која Јеца повеќе ви се допаѓа – прибрана или безобразна – проценете сами!

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време