Јелена Карлеуша од глава до петици во бело: Со акцент на бујните гради (ФОТО)

Провоцира

Јелена Карлеуша на Инстаграм ја следат повеќе од 2 милиони следбеници, кои цело лето им се воодушевуваа на нејзините фотографии на кои позира во костим за капење. Иакокалендарски пристигна есента, популарната пејачка не се откажа од објавувањето провокативни фотографии.

Овој пат, дивата позира во бел комбинезон со длабоко деколте, кој совршено ѝ ги истакнува бујните гради, па фотографијата во краток временски интервал заработи повеќе илјади лајкови.

 

 

View this post on Instagram

 

🤘🏻

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време