Јелена Карлеуша и Северина во идентичен стајлинг: Сами проценете на која подобро ѝ прилега

Земајќи предвид дека туфните се секогаш во мода и можат да се комбинираат на повеќе начини, овој пат Јелена Карлеуша и Северина Којиќ се одлучија за иста комбинација и ги воодушевија своите следбеници.

Летен комбинезон-шорц е хит модно парче оваа сезона, па е чест избор на дамите со стил.

А како го искомбинирале популарните пејачки и на која подобро и’ прилега, проценете сами:

 

 

View this post on Instagram

 

😎

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

View this post on Instagram

 

Spa, the best place💖with my Zorka💕#thebodrumeditionspa #zorka #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време