Јелена Карлеуша ги покажа голите гради на новогодишниот настап (ФОТО)

Обожавателите паднаа во транс

Јелена Карлеуша одржа навистина незаборавен новогодишен настап во познат белградски хотел, во кој уживаа обожавателите на нејзиниот лик и дело, а и тело, земајќи предвид дека костимот на пејачката ги откри сите нејзини атрибути.

Со овој моден избор, Јелена остави навистина малку простор за фантазирање и на сите им обезбеди јасен поглед во своите гради, нозе, задник…

 

 

View this post on Instagram

 

What a night! NYE 2020 @hyattregencybelgrade

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Интересно е тоа што популарната пејачка не крие дека на нејзиниот сопруг Душко Тошиќ не му се допаѓа нејзиниот провокативен начин на облекување, па на неговото директно прашање до колга планира да се соблекува, пејачката му одговорила да не заборава дека не се оженил со домаќинка туку со Јелена Карлеуша!

 

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време