Ја пронајдовме чантата на сезоната која сигурно ќе ви се допадне!

Чантите дефинитивно се моден аксесоар, кој може да ја промени целата приказна, која со себе го носи нашиот аутфит, иако во зимскиот период бираме нешто поедноставни парчиња овој пат пронајдовме чанта која никого не остава рамнодушен.  

Инстаграмот веќе подолго време е дневна доза на инспирација и со само неколку кликови можете да пронајдете посебен и уникатен дизајн, кој секому па и на наједноставниот аутфит че му даде посебна димензија.

Чантата која ни го привлече вниманието има облик на ѕвезда и е украсена со бели бисерчиња, а претставува вистински додаток на секој празничен аутфит. Станува збор за торбата од брендот Nordstrom позади кој стои познатата блогерка Blair Eadie.

Nordstrom

Иако моделот е сос помали димензии сепак е доволно голема во неа да ви ги собере сите ситници кои ни се неопходни во текот на денот.

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време