Издание што дефинитивно ја запусти популарната пејачка

Обожавателите не ѝ го постуваат ова

Хеланките во кои попуарната пејачка Шакира беше фотографирана на аеродром кренаа голем прав во јавноста.

Огнениот танц и огнениот ритам на песните на Шакира сите ги сакаме, но овие хеланки не! Спојот на црна и златна боја никогаш не изгледал олку погрешно. Скоро сѐ е погрешно на овие хеланки, особено тој невешт спој на златните делови со тул…се само дел од коментарите на социјалните мрежи, а дали и вие се согласуате со нив?

 

I see you @shakira ??

A post shared by shakira (@shakrules) on

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време