Иванка Трамп во бел комплет од Ролан Муре

Меланија Трамп непрекинато е анализирана од глава до пети и модно критикувана, но постојано документирани се и стилските избори на другите жени во животот на Доналд.

Една од неговите две ќерки беше фотографирана во бело здолниште и бела блуза со пеплум од Ролан Муре и нормално изгледаше прекрасно.

Белите креации 37-годишната Иванка ги носеше изминатиов октомври за средбата со Кание Вест во Белата куќа.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време