ХИТ: Брена и Тржан во исто време во ИСТ ФУСТАН! (ФОТО)

На која подобро ѝ прилега?

Едната на свадба, другата на венчавка!

Пејачката Гоца Тржан и нејзината колешка Лепа Брена се појавија во идентични фустани, но на различни настани.

Гоца дојде на промоцијата на новиот албум на Сека Алексиќ каде што зборуваше како се запознале, а сите гледаа во нејзиниот фустан.

Seka Aleksić, Promocija, Goca Tržan
Фото: Дамир Дервишагиќ

Лепа Брена истиот фустан го облече неколку часа порано од својата колешка, на венчавката на синот на Сузана Јовановиќ и Саша Поповиќ.

Lepa Brena, Saša Popović, sin Saše Popovića
Фото: Дамир Дервишагиќ

На која дама поубаво ѝ прилега, проценете сами!

Фото: Дамир Дервишагиќ

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време