Да се немало „усул“: Овие познати дами беа прогласени за вулгарни од критичарите (ФОТО)

Градите на мегдан

Од смелиот црн фустан на Ким Кардашијан, кој слободно може да се каже дека е за 18+, до тоалетата на Мараја Кери која имаше и предлабоко деколте и превисок шлиц..

Погледнете дел од најсмелите модни изданија на познатите дами, кои дефинитивно беа ниско оценети од страна на модните критичари, пред се’ поради преголемиот акцент на нивните гради.

Пријанка Чопра

koga-gradite-pretekuvaat-najsmelite-fustani-so-dekolte-na-poznatite-dami-02.jpg

Карди Би

koga-gradite-pretekuvaat-najsmelite-fustani-so-dekolte-na-poznatite-dami-03.jpg

Мараја Кери

koga-gradite-pretekuvaat-najsmelite-fustani-so-dekolte-na-poznatite-dami-04.jpg

Мајли Сајрус

koga-gradite-pretekuvaat-najsmelite-fustani-so-dekolte-na-poznatite-dami-05.jpg

Бијонсе

koga-gradite-pretekuvaat-najsmelite-fustani-so-dekolte-na-poznatite-dami-07.jpg

Ники Минаж

koga-gradite-pretekuvaat-najsmelite-fustani-so-dekolte-na-poznatite-dami-08.jpg

Ким Кардашијан

koga-gradite-pretekuvaat-najsmelite-fustani-so-dekolte-na-poznatite-dami-09.jpg

Ен Хатавеј

koga-gradite-pretekuvaat-najsmelite-fustani-so-dekolte-na-poznatite-dami-10.jpg

Фото: Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време