Гледачите изненадени: Што се случува со Јована Јоксимовиќ? (ФОТО)

Фото: Милош Надаждин

Секое појавување на водителката на утринската програма предизвикува големо внимание, а деновиве се наметнува прашањето што се случува со неа?

Јована Јоксимовиќ важи за една од најубавите српски водителки, чии модни изданија привлекуваат големо внимание. Таа најчесто избира панталони, сакоа и деловни здолништа и фустани.

Сепак, деновиве имаше два несекојдневни избора.

Прво елегантните панталони ги замени со фармерки, во кои досега немавме можност да ја видиме на малите екрани. Нив ги искомбинира со цветно сако и со обична бела маица.

 

Следниот ден Јована се појави во фустан со цветен дезен и бели чизми со метален врв, што беше вистинско изненадување во студените јануарски утра…

 

Што мислите за стилската промена на водителката?

View Results

Loading ... Loading ...

Фото: Инстаграм, Милош Надаждин

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време