Георгина Родригез жестоко исплукана од модните критичари: Бадијала кожата, свилата и дијамантите – не им се допадна ваква (ФОТО)

Најголема модна утка на Канскиот фестивал

На Канскиот фестивал оваа година најголемо внимание привлече свршеницата на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез, но не во позитивна смисла…

Имено, познавачите на модата едногласно се согласија дека ова е една модна утка на годинешниот фестивал.

Иако беше цел на жестоки критики, Георгина гордо позираше во кафениот фустан, кој ги истакнуваше нејзините облини. Кожените детали, длабокиот шлиц и дијамантскиот накит, сепак, не беа доволни да остави впечаток овој пат.

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време