Фустанот е долг, но открива сé: Дали би имале храброст да облечете вакво нешто?

Уловена во Берлин

Пејачката Дуа Липа е на турнеја низ Европа

Пејачката Дуа Липа (26) очигледно го обожава своето тело, што се гледа и по нејзините модни комбинации.

Папараците ја фотографирале на улиците во Берлин, каде што била видена во макси-фустан, кој открива сé!

Имено, проѕирниот долг фустан со изрез се спуштал до глуждовите, но затоа горниот дел со прерамки бил толку расечен, што јасно се наѕирале градите на младата пејачка.

Дуа Липа уживала во својот провокативен изглед, па гордо им позирала на фотографите покажувајќи го телото од секоја страна.

Како ви се допаѓа изгледот на пејачката?

Дуа Липа во новата фотосесија за „Вог“, изгледа како милион долари! (ФОТО)
Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време