Фустан 2 броја помал што воопшто не ѝ ласка на фигурата: Целиот свет ѝ се смее на оваа актера поради изборот на креација

Фустан што ги открива сите недостатоци на телото

На годинешното доделување „оскари“, некои дами се посрамотиле за сите пари

На црвениот тепих дефилираа дами во раскошни креации, а меѓу нив се најде и по некоја утка. Една од најлошо облечените актерки беше и Андра Деј.

Според модните експерти, таа е најлошо облечената жена на 93. доделување „оскари“.

Иако е многу згодна, актерката успеа да ги нагласи само несовршеностите на своето тело. Фустанот не крие речиси ништо, а многумина го нарекоа и вулгарен.

Горниот дел е два броја помал, а долниот дел од фустанот што само лежерно паѓа не остава многу простор за имагинацијата и дефинитивно не е добар избор за олку престижна церемонија.

Таа е чист доказ дека многу нешта зависат од гардеробата и дека лошиот избор може да направи и совршено градената жена да изгледа многу лошо.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време