Емили Ратајковски со сопругот во костими за капење

Ова е „тајниот“ сопруг на убавата манекенка

По лансирањето на нејзината модна марка за костими за капење, топ-моделот Емили Ратајковски повторно позира за Inamorata, овојпат претставувајќи ја колекцијата за пролет/лето 2018.

Пред фотообјективот на Емануеле Д’Анџело, убавицата позира во новите модели на костими за капење во луксузна атмосфера на приватна куќа со базен.

Новата сезона на костими за капење ги следи модните трендови, па доминираат моделите со полка точки, впечатливите нијанси-како зелената и змијските принтови.

На некои фотографии на Емили друштво и прави нејзиниот сопруг Себастијан Беар-МекКард.

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време