Еден детаљ ја уништил цела комбинација: Оскаровката се дотерала и позирала, но сите ја осудиле!

Паѓа в очи!

Веднаш забележале

Бри Ларсон облекла цветен фустан сред декември, но со разиграниот фустан обула чизми што како трн в око им паднале на бројните обожаватели.

Оскаровката и популарна актерка собрала повеќе од половина милион лајкови на Инстаграм, а целта да привлече внимание со дезенот изгледа и’ успеала.

View this post on Instagram

Fit for @justmercyfilm celebration 💕

A post shared by Brie (@brielarson) on

Иако изборот на фустан ги воодушевил нејзините следбеници, сепак и’ замериле што одлучила оваа комбинација да ја надополни со црни чизми, кои видливо ѕиркале под долгата тоалета.

Коментирале дека многу посоодветно ќе беше да се фотографирала во соодветни сандали или чевли.

Малата грешка го фрлила во сенка совршениот фустан.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време