Дезен кој ќерка и на Цеца ги врати во мода: Тренди панталони на Анастасија Ражнатовиќ (фото)

Анастасија Ражнатовиќ секогаш е совршено стилизирана и претставува вистинска модна инспирација за своите многубројни обожаватели. Нејзините модни совети без приговор ги слуша и нејзината мајка фолк дивата Светлана Ражнатовиќ, која често и ја препушта улогата на стилист.

say that again?

A post shared by ? A N A S T A S I J A ? (@raznatovicanastasija) on

Анастасија е позната по урбаниот и неформален стил, а парчињата гардероба која таа често ги бира се оригинални и поинкави. Панталоните со пруги често се дел од нејзиниот аутфит, и ги носи со добро искомбинирани парчиња на гардероба.

I’m yours to keep.

A post shared by ? A N A S T A S I J A ? (@raznatovicanastasija) on

Таа ги комбинира навидум неспојливите комбинации на вистински начин и докажува како стилот на една 20-годишна девојка може да биде потполно оригинален.

Just a casual day in black & white wearing @cosa_vestire ?

A post shared by ? A N A S T A S I J A ? (@raznatovicanastasija) on

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време