Деколте до папок, шлиц до колк: Ова е најразголеното издание на доделувањето Оскари!

Шокантно

Многумина коментирале дека кој било може да се појави на ваков престижен настан, ако веќе и таа е тука

На 92. доделување на наградите „оскар“, меѓу гостите се нашла и Блек Чајна, поранешна стриптизета и ѕвезда од реални шоу, која своевремено била во врска со Тига, а потоа и со Роб Кардашијан, со кого има ќеркичка и со кого подоцна јавно завојувала.

Оваа старлета се појавила во црн фустан со исклучително провокативен крој – има деколте до папок и шлиц до колк, па малку и’ остава на имагинацијата, а на многумина им пречело ова нејзино издание, како и фактот што воопшто се прошетала на црвениот тепих на ова престижно случување.

На социјалните мрежи кружат најразлични шеги на нејзина сметка, а многумина нагласуваат дека и тие би можеле да дојдат на доделувањето Оскари, кога веќе и Блек Чајна е тука.

Што мислите вие? Дали таа е соодветно облечена за ваков настан?

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време