Дали некој носи подобро црвен фустан од Никол Шерзингер? (ФОТО)

Популарната пејачка Никол Шерзингер беше специјална гостинка на концертот на Андреа Бочели во Њујорк, каде што уште еднаш ги покажа своите гласовни способности. Меѓутоа, кога станува збор за убавата Никол, не може да го прескокнеме нејзиниот моден избор.

Најголемо внимание привлече нејзиниот црвен тесен фустан, кој ги истакнува линијата на телото и деколтето, а посебен го прават ракавите до земја. Знаеме дека оваа дама буквално може да облече се’, а и црвената е дефинитивно нејзина боја.

 

 

View this post on Instagram

 

Night 1! 💃🏾Lady in Red. So excited to do it all over again! ❤️🎶

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

Дали ви се допаѓа? Во продолжение погледнете други изданија на „дамата во црвено“.

 

 

View this post on Instagram

 

i will never understand how @nicolescherzinger is so effortlessly gorgeous 😍

A post shared by Nicole Scherzinger (@scherzysgumdrop) on

 

View this post on Instagram

 

Xfactor outfit 😊❤ #thexfactoruk #nicolescherzy #nicscherzyfans

A post shared by Nicole Scherzinger Fanpage (@nicscherzyfans) on

 

View this post on Instagram

 

Repost to #chosenbynicole 😀 #scherzyfamily #nicolescherzy #nicscherzyfans

A post shared by Nicole Scherzinger Fanpage (@nicscherzyfans) on

 

View this post on Instagram

 

I love it 😍 #idol #nicolescherzy #nicscherzyfans

A post shared by Nicole Scherzinger Fanpage (@nicscherzyfans) on


loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време