Дали е ова најлудиот стајлинг на Јелена Карлеуша? (ФОТО)

Комбат Јеца

Позната по својот оригинален и авангарден моден стил, кој ѝ го обезбеди статусот на модна икона, поп-пејачката Јелена Карлеуша продолжува да ја шокира јавноста со своите смели модни изданија.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

И таман кога помисливме дека креацијата од џинс во која седна на жешкото столче во жирито на музичкиот натпревар „Гранд-ѕвезди“ е врвот на провокативноста, таа повторно не’ изненади со уште попровокативно издание… Погледнете сами за што станува збор…

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време