Беа потребни само 60 секунди Јелена Карлеуша да реши тешка модна задача (ФОТО)

На висина на задачата

Јелена Карлеуша (41) присуствуваше на промоцијата на колекцијата на познат моден бренд, а бидејќи беше опкружена со облека, од новинарите на „Телеграф.рс“ доби задача за 60 секунди да избере за себе комбинација од глава до петици.

Според написот во споменатиот медиум, со забрзан чекор Карлеуша покажа дека го умее тоа.

Вежбав 41 година да бидам брза и ефикасна!“, изјави Јелена со насмевка на лицето.

А еве што избра во оваа пригода:

 

 

View this post on Instagram

 

Puss in boots @telegraf.rs @vidicsasa

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Фото: Инстаграм, ATA Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време