Апсолутна модна утка: Хејли Бибер во разголен стајлинг – речиси ништо не ѝ оставила на имагинацијата!

Никој не треба да се облекува вака

За некој кој се занимава со мода, би требало многу подобро да се облекува

Хејли Бибер (23) со само еден стајлинг успеала да предизвика бурна реакција кај модните експерти и обожаватели.

Имено, манекенката се појавила во друштво на сопругот, Џастин Бибер, а фустанот што го носела на себе не им се допаднал многу на фановите, па предизвикала само негативни коментари.

Манекенката требала само да одбере фустан со еден број поголем и сѐ ќе изгледало многу подобро, а целокупниот впечаток не би бил толку лош, едногласно се согласиле модните експерти.

„Дури ни ако имаш совршена фигура не смееш да си дозволиш да се облечеш вака“. „Премногу тесно, ја премина границата на модниот вкус.“ „Ова изгледа вулгарно“, можело да се прочита меѓу коментарите.

Тенка е линијата помеѓу провокативното и вулгарното, а Хејли овој пат ги прекршила сите правила на добриот стил.

Ги прекршила сите правила на добриот стил: Најголемата модна утка на Викторија Бекам што сме ја виделе досега!
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време