Антонела издоминира: Не знаеш кој дел од нејзиниот стајлинг е подобар (ФОТО)

Што мислите вие?

Сопругата на Меси покажа одлична линија на телото.

Сопругата на славниот фудбалер Лео Меси не ја пропушта годинешната модна недела во Париз. Таа беше на ревијата на нејзиниот омилен бренд „Луј Витон“, која ја објави на својот инстаграм-профил.

Стајлингот на Антонела Рокуцо во знакот на култниот бренд беше спектакл на ревијата на која беше претставена колекцијата за есен/зима 2023 година. Во класичната црна боја, ја истакна својата врвна линија, а горниот дел од нејзината облека беше украсен со интересни кроеви кои се носат од сезона во сезона.

Не згреши со ниту еден моден детаљ, од чизмите до чантата, вклучувајќи ја и лежерната-елегантна фризура.

Фото: Инстаграм

Прочитајте и

Коментарите се заклучени.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време