Ана Николиќ како сирена „заплеткана“ во рибарска мрежа (ФОТО)

Стајлинг чиста петка!

Откако ја дотера линијата на телото и се ослободи од вишокот од 50 килограми, Ана Николиќ редовно објавува фотографии на социјалните мрежи на кои позира во модни комбинации.

Најновата особено ни се допадна, поради успешното комбинирање парчиња што на прв поглед изгледаат неспоиви. Сепак, популарната пејачка покажа како се носи мрежа-фустан во комбинација со чизми.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време