Меланија Трамп – Весело пинк издание за средба со важни гости

Повторно воодушеви со изгледот

Фото: Guliver/ Getty images

Јужнокорејскиот претседател, Мун Џае Ин и неговата сопруга допатуваа во САД, а прво ја посетија Белата куќа каде ги пречекаа домаќините, американската прва дама Меланија Трамп и претседателот Доналд Трамп.

Фото: Guliver/ Getty images

Брачните парови позирале за службените фотографи, што е и вообичаено во вакви високополитички протоколи.

Фото: Guliver/ Getty images

Убавата Словенка за оваа прилика избрала капут од модната куќа Луи Витон во неонска пинк нијанса, а веселата боја ја смирила со црн појас околу струкот и лаковани салонки во иста боја.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време